O nas

 Posiadamy uprawnienia do prowadzenia pozaszkolnych form edukacji (PKD 85.59 B), wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych  pod numerem: 2.08/00001/2017 oraz certyfikat TGLS Quality Alliance nr. 05/08/2017 - świadczące o naszej kompetencji i niezawodnosci. Od trzech lat naszym partnerem merytorycznym jest ELAMED MEDIA GROUP wydawca czasopism branży stomatologicznej. Od 2016 wydawnictwo to objęło patronat medialny nad szkoleniami, kursami oraz konferencjami rekomendując wydarzenia organizowane przez P.P.H.U. HUBERT Hubert Kudlaszyk "Szkolenia Ostrowska"  dla branży medycznej.  Od kilku lat prowadzimy szkolenia teoretyczno-praktyczne dla stomatologów, higienistek i asystentek stomatologicznych. Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Bardzo istotny jest dla nas poziom merytoryczny prowadzonych kursów, szkoleń, zjazdów i konferencji dla branży stomatologicznej, jak również ich część praktyczna, na którą kładziemy szczególny nacisk. Na naszych szkoleniach będą Państwo mieli możliwość nie tylko obserwacji jak należy wykonać dane zadanie (higienizacja, wybielanie, praca z koferdamem, lakowanie, pozycjonowanie zamków itp.) ale co najważniejsze sami Państwo będą wykonywali dane procedury pod okiem doświadczonego instruktora

 Nasza kadra to zarówno lekarze, higienistki stomatologiczne jak i ratownicy medyczni. Wykładowcy prowadzący zajęcia posiadają duże doświadczenie i są związani od lat z branżą stomatologiczną, aktywnie uczestniczą w konferencjach i sympozjach. Są prelegentami dużej liczby branżowych kongresów, a także autorami publikacji i książek z dziedziny stomatologii

KATARZYNA OSTROWSKA

mgr. dypl.hig.stom.

Doktorantka na II wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej ratownictwo medyczne, w 2008 r. na Śląskim Uniwersytecie Medycznym uzyskała tytuł magistra na kierunku zdrowie publiczne. Ukończyła TEB Edukacja na kierunku Higienistka Stomatologiczna.W 2013 r. odbyła staż w Manchester w klinice  Green Surgery.

Członek rady naukowej kwartalnika "Asysta Dentystyczna" wydawnictwa ELAMED. Ambasadorka ogólnopolskiej kampanii: Polska mówi #aaa
Od ośmiu lat związana z Prywatnym Gabinetem Stomatologiczno-Periodontologicznym  w Gorzowie Wlkp.
Uczestniczka i prelegentka licznych krajowych i zagranicznych konferencji, sympozjów, targów stomatologicznych i zjazdów zespołów medycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.
Wykładowca TEB Edukacja na kierunku Higienistka Stomatologiczna.
Autorka  publikacji w branżowej prasie medycznej, współautorka książki "Vademecum asysty dentystycznej. Profilaktyka w gabinecie", oraz "Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych"
Od kilku lat czynnie asystuje  podczas zabiegów chirurgicznych. Samodzielnie przeprowadza zabiegi z zakresu higieny, profilaktyki, opieki pozabiegowej i metody fotodynamicznej.
Od czterech lat prowadzi w Poznaniu szkolenia dla higienistek i asystentek stomatologicznych.

AGATA KURKOWSKA

dypl. hig. stom.

Absolwentka Medycznej Szkoły Zawodowej nr 2 imienia PCK w Poznaniu na kierunku dyplomowana higienistka stomatologiczna.
Wiceprezydent Zarządu Głównego Stowarzyszenia Polskich Higienistek Stomatologicznych.
Jedna z założycielek pierwszego w Polsce gabinetu higieny (więcej w Asyście Dentystycznej "Higienistki na swoim" 1/2014, wyd. Elamed. Autorka publikacji w prasie branzowej.
Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku higienistki stomatologicznej.
Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

ALICJA FÓRMAN 

dypl. hig. stom.

Ukończyła Szkołę Zawodową Medyczną nr 2 imienia PCK w Poznaniu na kierunku dyplomowana higienistka stomatologiczna.  Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem ortodontycznym. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu ortodoncji i wybielania. Uczestniczka kongresów, sympozjów i zjazdów zespołów stomatologicznych. Aktywnie uczestniczy w życiu branżowym. Zajmuje się prowadzeniem dokumentacji medycznej w kilku wiodących gabinetach stomatologicznych.

ANNA MICHALSKA

dypl. hig. stom.

Magister US pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Od kilku lat łączy pracę nauczyciela w przedszkolu oraz higienistki stomatologicznej w gabinecie higieny. Jest autorką publikacji w prasie branżowej, uczestniczka licznych kongresów oraz zjazdów stomatologicznych. Od 2016 prowadzi szkolenia dla zespołów stomatologicznych.

ANNA KOBERSKA

dr n. med. lek. stom. 

Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doktor nauk medycznych, w 2015 uzyskała tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją. Wykładowca akademicki, nauczyciel szkoły policealnej kierunku higienistka stomatologiczna. Uczestniczka i prelegentka licznych kursów, konferencji i sympozjów. Autorka artykułów w prasie branżowej, współautorka książki  "Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych".  Inspektor Ochrony Radiologiczne.  W obszarze jej stomatologicznych zainteresowań znajduje się oprócz endodoncji również ortodoncja.

ALEKSANDRA JURĆ

lic. hig. stom.

Absolwentka studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku zdrowie publiczne specjalność higiena dentystyczna. Obecnie magistrantka kierunku Zdrowie publiczne Zarządzanie w placówce medycznej. Od kilku lat związana z poznańskim gabinetem stomatologicznym, gdzie pracuje jako asysta na cztery ręce przy zabiegach z zakresu endodoncji, chirurgii i periodontologii oraz samodzielnie wykonuje zabiegi higienizacyjne. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów m. in. stomatologia mikroskopowa. Członek Polskiego Stowarzyszenia Higieny Stomatologicznej. Autorka publikacji nt. ergonomii w stomatologii.

MONIKA STANKIEWICZ

lic. hig.stom.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Zdrowie Publiczne specjalność higiena dentystyczna. Wieloletnie (11-letnie ) doświadczenie na stanowisku asystentki i higienistki stomatologicznej. Specjalizuje się w ergonomicznym systemie pracy na 6 i 4 - ręce. Zajmuje się formułowaniem i wdrażaniem procedur ergonomicznych w gabinecie. Czynna asysta chirurgiczna i implantologiczna. Prowadziła szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta i komunikacji z pacjentem. Ciągle inwestuje czas we własny rozwój jak i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Pracuje w renomowanym gabinecie w Poznaniu.

KATARZYNA MIZERKA

lic. hig.stom.

Jest absolwentką poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, od 15lat związana ze stomatologią. Doświadczenie w stomatologii zdobywała na każdym stanowisku pracy od asystentki stomatologicznej, recepcjonistki, po koordynatorkę zmiany personelu medycznego. Jednak najbardziej uwielbia pracę higienistki  stomatologicznej, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Jest członkiem Stowarzyszenia Polskich  Higienistek Stomatologicznych. Współpracuje z kilkoma renomowanymi klinikami stomatologicznymi w Poznaniu i okolicach prowadząc gabinety higieny. W pracy higienistki kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta.

WOJCIECH OSTROWSKI

mgr spec. rat.med. 

Absolwent Akademii Medycznej im. Pisatów Śląskich we Wrocławiu oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ratownik medyczny od 2005 aktywny zawodowo. Doswiadczenie zdobywał w Zespole Ratownictwa Medycznego, Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz w Grupie Ewakuacji Medycznej 17 WBZ. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, Bls-AED, RKO oraz "Stanów nagłych w gabinecie" dla branży stomatologicznej i kosmetologów. Autor publikacji branżowych (ratownictwo medyczne).
 
Właściciel studia fotograficznego OstrowskiArt. Uczestnik licznych szkoleń i warsztatów fotograficznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wydarzeniach branżowych. Autor publikacji oraz wielu zdjęć w prasie i podręcznikach stomatologicznych. Łączy swoje wykształcenie medyczne z pracą fotografa prowadząc szkolenia grupowe oraz indywidualne dla klinik stomatologicznych w zakresie fotografii cyfrowej. Zajmuje się również fotografią reportażową ze zjazdów, konferencji i szkoleń branżowych. Laureat konkursów fotografii portretowej, która pasjonuje go szczególnie.

      Akceptuję postanowienia regulaminu. REGULAMIN« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź