Fotografia cyfrowa w stomatologii stopień podstawowy. Kurs praktyczny 20.01.2018

Zajęcia praktyczne w gabinecie stomatologicznym

 

Miejsce: Poznań. Ul. Święciańska 6,   M-clinic

Czas: 20.01.2018 godz.11.00 - 18.00

Koszt: 800zł

Cel i wprowadzenie:

W nowoczesnej stomatologii fotografia cyfrowa stała się w ostatnich latach nie tylko interesującym dodatkiem podnoszącym prestiż gabinetu ale także formą komunikacji oraz niemalże obowiązkiem każdego lekarza, technika lub higienistki stomatologicznej.

Służy ona planowaniu procesu leczenia, dokumentowaniu zmieniającej się sytuacji klinicznej oraz umożliwia dialog pomiędzy personelem a pacjentem na zupełnie nowym - nieosiągalnym w inny sposób - poziomie.

Fotografia w stomatologii umożliwia dodatkowo publikowanie swoich osiągnięć zawodowych zarówno w sieci, prasie branżowej jak i opracowaniach naukowych niezbędnych w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju zawodowego.

Dla kogo?

Szkolenie kierowane jest do wszystkich zainteresowanych wykonywaniem profesjonalnych zdjęć, niezbędnych w branży stomatologicznej.

Kurs podstawowy uwzględnia zarówno potrzeby osób, które nie miały wcześniej kontaktu z fotografią jak i pragnących ugruntować swoją amatorską wiedzę.

Na kursie uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się:

- jak dobrać odpowiedni sprzęt (aparat, obiektyw, oświetlenie)

- jak właściwie skonfigurować zestaw

- w jaki sposób szybko i łatwo dobrać odpowiednie parametry "trójkąta fotograficznego" (ISO, wartość przysłony, czas ekspozycji)

- na czym polega pojęcie głębi ostrości i od czego zależy

- jak wykonać ostre zdjęcia oddające wiernie barwę fotografowanego tematu

- w jakis sposób wykonać fotografie elementów protetycznych, modeli, wycisków a w jaki zdjęcia portretowe, zewnątrz i wewnątrzustne

- jak właściwie wykorzystać akcesoria takie jak kontrastory, lustra czy odciągacze/retraktory

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Zapewniamy: profesjonalną kadrę, warsztat praktyczny, spokojnych pacjentów :) miłą atmosferę oraz kawę/herbatę/zimne napoje i ciasto 

 

 

      Akceptuję postanowienia regulaminu. REGULAMIN« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź