Fotografia cyfrowa w stomatologii- poziom zaawansowany. Kurs praktyczny 24.06.2018 Poznań

 

 

Miejsce: Poznań. Ul. Swięciańska 6,   M-clinic

Czas: 24.06.2018 godz.10.00 - 18.00

Koszt: 800zł

Prowadzący: fot.Wojciech  Ostrowski mgr

Cel i wprowadzenie:

W nowoczesnej stomatologii fotografia cyfrowa stała się w ostatnich latach nie tylko interesującym dodatkiem podnoszącym prestiż gabinetu ale także formą komunikacji oraz niemalże obowiązkiem każdego lekarza, technika lub higienistki stomatologicznej.

Służy ona planowaniu procesu leczenia, dokumentowaniu zmieniającej się sytuacji klinicznej oraz umożliwia dialog pomiędzy personelem a pacjentem na zupełnie nowym - nieosiągalnym w inny sposób - poziomie.

Fotografia w stomatologii umożliwia dodatkowo publikowanie swoich osiągnięć zawodowych zarówno w sieci, prasie branżowej jak i opracowaniach naukowych niezbędnych w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju zawodowego.

 

Dla kogo?

Szkolenie uwzględnia potrzeby wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w zakresie profesjonalnej cyfrowej fotografii stomatologicznej.

Kurs zaawansowany kierowany jest do osób znających zasady fotografowania a pojęcia takie jak: ISO,wartość przysłony czy czas ekspozycji nie są im obce.

 

Na kursie zaawansowanym zajmiemy się między innymi:

- przypomnieniem zasad dobierania właściwych parametrów w celu uzyskania poprawnej ekspozycji

- zaawansowaną fotografią makro w stomatologii wraz z omówieniem specyfiki działania obiektywów dedykowanych takiej fotografii

- konfiguracją oświetlenia oraz wyjaśnieniem różnic między poszczególnymi wersjami lamp błyskowych (ring flash, speedlight itp.)

- cyfrową obróbka zdjęć w fotografii stomatologicznej (wywoływanie, poprawki globalne i lokalne, zarządzanie kolorem i przestrzenie barw)

- sposobami i narzędziami do katalogowania i bezpiecznej archiwizacji zdjęć

 

Co zabrać na szkolenie?

Każdy uczestnik, który przyniesie na szkolenie własny sprzęt fotograficzny będzie mógł opanować jego właściwą konfigurację i ma szanse na uzyskanie cennych porad dotyczących jego wykorzystania. Z tego powodu zachęcamy do zabrania na szkolenie własnego aparatu/optyki/oświetlenia, choć nie jest to warunek konieczny wzięcia udziału w kursie.

Wszyscy uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą komputera z zainstalowaną próbną wersją programu Adobe Lightroom, którą można bezpłatnie pobrać tutaj.

 

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Zapewniamy: profesjonalną kadrę, warsztat praktyczny, spokojnych pacjentów :) miłą atmosferę oraz kawę/herbatę/zimne napoje i ciasto 

      Akceptuję postanowienia regulaminu. REGULAMIN« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź